Japonka trenuje z naszym zespołem!

Piłkarki nożne UKS SMS Łódź już od jakiegoś czasu przygotowują się do nowego sezonu ekstraligi. Kolejnym etapem szlifowania formy drużyny jest tygodniowe zgrupowanie w Lesku. Do drużyny prowadzonej przez trenera Marka Chojnackiego dołączy Japonka – Yurina Enjo.
– Piłkarka z odległej Azji przyjechała do naszej drużyny na testy – mówi Janusz Matusiak, prezes łódzkiego klubu. – Jest zawodniczką drużyny Uniwersytetu w Osace. Teraz chce spróbować siły w naszej lidze, bo słyszała o niej same dobre opinie. Liczy, że w naszym klubie będzie mogła solidnie popracować nad podniesieniem sportowego poziomu. Zapewne przez tydzień trener Chojnackiemu będzie mógł ją wnikliwie obserwować i określić jej przydatność do naszego zespołu.