Pewne zwycięstwo UKS SMS

W spotkaniu dziesiątej kolejki ekstraligi piłkarek nożnych UKS SMS Łódź pokonał  AZS Wrocław  3:0 (1:0). Bramki w tym meczu zdobyły: Nikola Karczewska, Klaudia Jedlińska Olga Zubczyk.

SMS: Szulc –  Dragunowicz, Zdunek, Kovtun, Zubchyk; Jedlińska, Walak, Parczewska (82, Chmal) Salamon (65, Osińska), Wiankowska (78, Wesołowska) – Karczewska (74, Kurzawa).
– Rywalki przyjechały do Łodzi z nastawieniem wywalczenie remisu – mówi Janusz Matusiak, prezes UKS SMS. – Rywalki walczyły dzielnie, ale nie zdołały się oprzeć naszemu naporowi. Podopieczne trenera Marka Chojnackiego miały cały czas przewagę i odniosły zasłużone zwycięstwo.

Teraz w rozgrywkach nastąpi przerwa przeznaczona na mecze reprezentacji Polski. Jedenasta kolejka ekstraligi odbędzie się w dniach 28-29 października, a nasza drużyna wygra na wyjeździe z TAZS PWSZ Wałbrzych.