Podsumowanie CLJ U17

Rundę jesienną rozgrywek CLJ U 17 gr. A kończymy tuż za podium.

Zanotowaliśmy 6 zwycięstw, 3 remisy oraz 5 porażek. Bilans bramkowy jest minimalnie ujemny i wynosi 23 bramki strzelone- 24 bramki stracone, co daje średnią 3,35 bramki na mecz.

W trakcie tej rundy szansę występu w rozgrywkach ligowych otrzymało aż 27 zawodników, w tym 22 zagrało powyżej 100 minut. Najwięcej bo aż 1114 minut (z 1120 możliwych!!!) rozegrał Maciej Mas.
Ten sam zawodnik jest również najlepszym strzelcem zespołu (ex aequo z Damianem Wdowiakiem), obaj strzelili po 5 bramek. Pozostali strzelcy: 4 – Marcin Bykowski, 2 – Artur Lidmann, 1 – Paweł Dryka, Mateusz Jurków, Maciej Kaczmarek, Tomasz Pałgan, Kamil Szulc

Teraz okres zimowy, w którym rozegramy 8 meczów sparingowych i już 10 marca wracamy na ligowe boiska.

Autor: Krzysztof Mordak

Published by Sizzzar