Czternaście goli AZS PWSZ

Piłkarski nożne UKS SMS Łódź przygotowują się na własnych obiektach do rundy wiosennej ekstraligi. Warto jednak odnotować, że futbolistki AZS PWSZ Wałbrzych są już po zimowym zgrupowaniu!

Brązowe medalistki z ubiegłego sezonu i aktualnie czwarta drużyna ekstraligi  przez tydzień trenowała w Strzegomiu w powiecie świdnickim na Dolnym Śląsku. Wałbrzyszanki zgrupowanie zakończyły sparingiem z trzecioligowym zespołem Polonii Świdnica z którym zwyciężyły 14:0. Bramki zdobyły: Elena Klepatska 3, Marcjanna Zawadzka 2, Julia Kowalczyk 2, Małgorzata Mesjasz 2, Oliwia Rapacka 2, Anna Rędzia, Karolina Jędras, Katarzyna Rozmus. W meczu wzięła udział Weronika Klimek, nowa bramkarka sprowadzona z Czarnych Sosnowiec.