środa, Grudzień 13

AZS PSW Biała Podlaska

UKS SMS Łódź

Ekstraliga kobiet sobota 19 Listopad @ 11:00 Stadion Główny

W czternastej, ostatniej w tym roku kolejce Ekstraligi, piłkarki SMS zremisowały w Białej-Podlaskiej z AZS 0:0. W tabeli zajmują wysokie piąte miejsce.

SMS: Paturaj; Piątkowska, Chmal, Kurek, Zubchyk – Osińska (70, Kurzawa), Walak, Salamon, Molenda (46, Karczewska), Wiankowska – Zasowska (65, Kowalska). Trener Chojnacki

Wznowienie rozgrywek ligowych nastąpi w drugiej połowie lutego albo na początku marca (PZPN jeszcze nie ustalił). Do zakończenia sezonu zasadniczego pozostało osiem kolejek. Cel SMS to zakwalifikowanie się do pierwszej szóstki, to jest grupy mistrzowskiej, która po zakończeniu sezonu zasadniczego rozegra jeszcze pięć kolejek.

SMS ma obecnie dziesięć punktów więcej od siódmego w tabeli AZS Wrocław (czwarta drużyna poprzedniego sezonu). Tak dużej przewagi nad grupą spadkową przed sezonem nie zakładano… W tabeli prowadzi z kompletem punktów Medyk Konin przed Górnikiem Łęczna 38, Czarni Sosnowiec i AZS Wałbrzych po 26, SMS 24, Olimpią Szczecin 15, AZS Wrocław i Mitechem Żywiec (brązowy medalista poprzedniego sezonu) po 14, AZS UJ Kraków 13, Sztormem Gdańsk 7 i AZS Biała-Podlaska 6.

AZS PSW Biała Podlaska 0 - 0 UKS SMS Łódź

• sobota 19 Listopad 2016 @ 11:00