niedziela, Październik 22

UKS SMS Łódź

Lech Poznań

poniedziałek 14 Sierpień @ 14:28 Stadion Główny
Zespół rocznika 2001, który w najbliższą sobotę rozpocznie zmagania w CLJ U – 17 wygrał z Lechem Poznań 2-0. Jest to bardzo dobry prognostyk przed grami z najlepszymi drużynami naszego makroregionu. Warto zauważyć, iż był to już drugi wygrany mecz z najlepszymi zespołami grupy zachodniej CLJ, tj. Pogoń Szczecin w poprzednim tygodniu 1-0 oraz ostatni weekend z Lechem Poznań. Obie akademie słyną z ofensywnej gry, dużej liczby strzelonych bramek co sezon, i z tego względu podwójnie się cieszymy, gdyż w obu tych meczach nie straciliśmy bramki – to duże osiągnięcie!!!
Znów należy wyróżnić całą drużynę, każdego zawodnika reprezentującego naszą akademię, ponieważ chłopcy zrozumieli, iż w jedności jest siła. Gratulacje dla zespołu Centralnej Ligi Juniorów U – 17!! Oby tak samo imponująco było w meczach o punkty. Zaczynamy już 19-go. Zapraszamy serdecznie!
UKS SMS Łódź – Lech Poznań 2-0 (1-0)
5′ Szulc Kamil as. Grudziński Maciej
80′ Kaczmarek Maciej as. Bykowski Marcin