Aktualności

Udana inauguracja piłkarek

22.08: W inauguracyjnej kolejce I ligi piłki nożnej kobiet UKS SMS pokonał na własnym boisku Stomil Olsztyn 4:0.

 

Gole: Walak 10, Salamon 38, Sanocka 51, Molenda 84

 

SMS: Paturaj – Ostatek (46, Tkaczyk), Chmal, Kurek, Molenda – Osińska (46, Sanocka), Walak (70, Piątkowska), Salamon, Wiankowska (76, Dragunowicz) – Kowalska, Zasowska (70, Kurzawa) . Trenerzy: Salamon i Królak

 

W następnej kolejce (30 sierpnia, godz. 12), SMS zmierzy się w Gorzowie ze spadkowiczem z Ekstraligi – Stilonem.

 

23.08: Dzień po zwycięstwie pierwszej drużyny, rozgrywki II ligi rozpoczął drugi zespół i pokonał Pelikana Łowicz 3:1 (Kurzawa 2 i Ostatek).

 

SMS: Nowakowska – Tkaczyk (Żygielewicz), Dylewska, Dragunowicz (Dzierbicka), Nastaga – Ostatek (Sanocka), Makowska, Fałek (Łoboda), Osińska (Piątkowska), Stanović (Steczkowska) – Kurzawa (Pawlak). Trener: Poznański

 

W następnej kolejce (29 sierpnia, godz. 14.30), SMS zagra w Tomaszowie z Dargfilem.

Published by Sizzzar