Aktualności

Piłkarki mistrzyniami jesieni

Radość

W ostatniej kolejce rundy jesiennej I ligi, piłkarki UKS SMS wygrały w Koninie z Medykiem II 3:0. To było ósme, na dziewięć spotkań, zwycięstwo łodzianek i w tabeli prowadzą z przewagą dwóch punktów nad Pragą (w bezpośrednim meczu w Warszawie było 2:2) oraz dziewięcioma nad Czwórką Radom. SMS pozostał jeszcze do rozegrania w tym roku mecz 1/8 finału Pucharu Polski z aktualnie trzecim zespołem Ekstraligi – Mitechem Żywiec (środa 4 listopada, godz. 11, ul. Milionowa 12).

Medyk II – SMS 0:3 (Kowalska 58, Wiankowska 63, Salamon 69)

SMS: Paturaj – Zubczyk (75, Ostatek), Chmal, Kurek, Molenda – Sanocka, Walak (70, Osińska), Salamon, Wiankowska (75, Dragunowicz) – Kowalska (80, Fałek), Zasowska (63, Kurzawa). Trenerzy: Salamon i Królak

Published by Jarosław Kudaj