Aktualności

Historyczny awans juniorek

2016.04.10 STADION UKS SMS LODZ MECZ PILKA NOZNA 1 LIGA KOBIET SMS LODZ vs STILON GORZOW N/Z DARIA KURZAWA & MAJA OSINSKA FOTO: ARTUR KRASZEWSKI APPA

Po raz pierwszy w historii, juniorki UKS SMS (17-19 lat) awansowały do finałowego turnieju mistrzostw Polski.

W półfinałowym turnieju w Cetniewie zremisowały z Unifreeze Górzno 1:1 (gol Kurzawa), ze Sztormem Gdańsk 1:1 (Osińska z karnego) oraz wygrały z Olimpią Szczecin 3:0 (Osińska 2 i Dragunowicz). Awansowały Sztorm – 7 pkt i SMS – 5. Trzecie miejsce zajęło Górzno – 4 pkt, czwarte Olimpia – 0.

SMS: Nowakowska, Steczkowska, Dylewska, Dragunowicz, Ostatek, Makowska, Nastaga, Tkaczyk, Osińska, Fałek, Kurzawa, Ozimek, Żygielewicz, Jedlińska I, Kołacha i Wykurz. Trenerzy: Rafał Poznański i Adrian Sokołowski; masażysta Michał Mikołajczyk; kierownicy: Aleksandra Wykurz i Ryszard Olejnik.

Turniej finałowy odbędzie się w czerwcu w Sosnowcu.

Na zdjęciu Daria Kurzawa i Maja Osińska. Fot. Artur Kraszewski/APPA

Published by Jarosław Kudaj