Aktualności

Wizyta trenerów UKS SMS Łódź w Zagłębiu Lubin

 

W dniu 24 września została nawiązana współpraca pomiędzy klubem UKS SMS Łódź a Zagłębiem Lubin. Współpraca obejmuje wiele aspektów począwszy od spraw organizacyjnych aż do sportowych. Od niedzieli w Lubinie w ramach porozumienia pomiędzy klubami przebywali trenerzy UKS SMS Łódź: Dyrektor Sportowy Mirosław Dawidowski oraz Koordynator Szkolenia Dawid Kroczek.
Podczas pobytu poruszane były sprawy związane z szkoleniem młodzieży oraz scoutingu zawodników w ramach zawartego porozumienia.
Wierzymy, że oba klubu wypracują wspólny dobrze funkcjonujący system, który pozwoli obu Akademią na jeszcze prężniejszy rozwój.

Na zdjęciu od lewej: Witold Lis (Koordynator Szkolenia – Zagłębie Lubin, Dawid Kroczek – Koordynator Szkolenia – UKS SMS Łódź, Krzysztof Paluszek – Dyrektor Akademii – Zagłębie Lubin oraz Mirosław Dawidowski – Dyrektor Sportowy UKS SMS Łódź)

Published by Sizzzar