Aktualności

No to zaczynamy + konkurs Witamy na nowej stronie UKS

Szanowni Państwo,

w dniu 1 czerwca uruchomiliśmy nową stronę klubu UKS SMS. Strona jest przygotowana dla wszystkich tych, którzy są zainteresowani funkcjonowaniem klubu. Zawiera ona bieżące informacje dotyczące rozgrywek oraz najważniejszych wydarzeń.

Znajdziecie tu między innymi:

 1. aktualne wyniki spotkań
 2. podsumowania meczów
 3. tabele ligowe
 4. składy drużyn
 5. nazwiska strzelców bramek
 6. galerie
 7. informacje o zapisach do klubu
 8. cykliczne wpisy od działaczy klubu

Jesteśmy przekonani, że nowa strona będzie ciepło przyjęta przez wszystkich odwiedzających. Zapewniamy, że w trakcie jej funkcjonowania będziemy otwarci na Wasze propozycje zmian. Strona wciąż będzie się zmieniała, więc pamiętajcie, by nas jeszcze odwiedzić.

Z poważaniem,
Prezes UKS SMS
Janusz Matusiak

KONKURS – dla uczniów SMS oraz zawodników UKS

 

 

 

 

Do wygrania jest używana, ale w pełni sprawna, przenośna konsola do gier PSP wraz z jedną z trzech gier do wyboru:

 1. FIFA 12 PL
 2. WIPEOUT PULSE
 3. ACE COMBAT X SKIES OF DECEPTION

Waszym zadaniem jest odnalezienie poukrywanych na stronie poniższych ikon:

 

 

 

 

Podpowiedź – nie są poukrywane w newsach, czy wiadomościach. Pamiętajcie, by przewijać strony do samego końca i nie dzielić się rozwiązaniem z innymi uczestnikami konkursu, bo wasze szanse w losowaniu zmaleją 😛

Poprawną odpowiedź należy przesłać na adres mailowy uks@smslodz.pl w temacie wpisując KONKURS, a w treści maila należy wkleić link do stron, na których są poukrywane ikony.

Zabawa trwa do 11.06.2017 r. a osoby, które udzieliły poprawnej odpowiedzi zostaną zaproszone mailowo na losowanie, które odbędzie się u Prezesa. Imię i wizerunek zwycięzcy zostanie opublikowany na stronie.

 

Published by Sizzzar