Aktualności

Ciasto od Prezesa

Od pierwszego czerwca UKS SMS uruchomił nową stronę internetową. Strona jest skierowana dla wszystkich tych, którzy na bieżąco chcą znać wyniki i terminarz swoich zespołów oraz śledzić życie klubu, we wszystkich dziedzinach dotyczących poszczególnych sekcji.

Chcemy, aby zawodnicy włączyli się w redagowanie strony poprzez przesyłanie ciekawych artykułów dotyczących swoich zespołów, jak również tematów szkolnych.
Ciekawe artykuły będą raz w miesiącu nagradzane przez nauczycieli języka polskiego oceną szkolną, jak również nagrodą od Prezesa w postaci dobrego ciasta, którym zwycięzca będzie mógł podzielić się z koleżankami lub kolegami.

Zachęcam do śledzenia strony ponieważ cyklicznie będą ukazywały się konkursy z atrakcyjnymi nagrodami w postaci przenośnej konsoli do gier PSP (PlayStation Portable).

Będą to krótkie, dwu dniowe konkursy. dlatego by zwiększyć swoje szanse warto często odwiedzać stronę klubu.

Published by Sizzzar