wtorek, 1 grudnia

Aktualności

Srebrne młodziczki UKS SMS Łódź!

Ogromnym sukcesem dla klubu UKS SMS Łódź zakończyła się kolejna edycja Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku 4 miejsce na koniec turnieju w tym nasze młode zawodniczki już z medalami …….i to srebrnymi!!!!!!!!!! Jest to jak dotychczas największy sukces klubu w tej kategorii wiekowej dziewczyn!!! Mistrzostwo zdobyła drużyna UKS Ząbkovia Ząbki – gratulację dla rywali. Przypomnijmy całą drogę jaką musiały pokonać młode łodzianki aby wywalczyć v-ce Mistrzostwo Polski do lat 13 w piłce nożnej kobiet!!!

Grupa A

  1. UKS Ząbkovia Ząbki – UKS SMS Łódź 2:0
  2. UKS SMS Łódź – AP Wisła Brzeźnica 1:0 (bramka Patrycja Kwiatkowska asysta Patrycja Czuj)
  3. UKS SMS Łódź – UKS Orzeł 2010 Wałcz 2:0 (2 bramki: Natalia Szczęsna, asystowały Patrycja Czuj i Jalia Kolis)

 

Półfinały:

MUKS Praga Warszawa– UKS SMS Łódź 0:1 (bramka Natalia Szczęsna asysta Patrycja Kwiatkowska)

 

Finał:

UKS Ząbkovia Ząbki – UKS SMS Łódź 2:0

 

Najlepszą zawodniczką w drużynie UKS SMS wybrano Milenę Kowalską natomiast najlepszą zawodniczką całego turnieju została Natalia Szczęsna.

Kadra Młodziczek grała w składzie: Natalia Szczęsna, Patrycja

Kwiatkowska, Milena Kowalska, Julia Kolis, Patrycja Czuj, Karolina

Czołnowska, Aleksandra Szydziak, Oliwia Gała, Kalina Kaczorowska,

Patrycja Banach, Oliwia Skrzypińska, Daria Witek, Zuzanna Witaszczyk,

Sobczyńska Natalia, trener Sebastian Papis, kierownik drużyny Dariusz Czołnowski, masażysta Michał Mikołajczyk.

 

Poniżej wyniki wszystkich meczów z całego turnieju:

Grupa A:

  1. UKS Orzeł 2010 Wałcz – AP Wisła Brzeźnica 0:2
  2. UKS Ząbkovia Ząbki – UKS SMS Łódź 2:0
  3. UKS SMS Łódź – AP Wisła Brzeźnica 1:0
  4. UKS Orzeł 2010 Wałcz – UKS Ząbkovia Ząbki 0:5
  5. UKS Ząbkovia Ząbki – AP Wisła Brzeźnica 1:0
  6. UKS SMS Łódź – UKS Orzeł 2010 Wałcz 2:0

Tabela:

  1. UKS Ząbkovia Ząbki 3 9 8-0
  2. UKS SMS Łódź 3 6 3-2
  3. AP Wisła Brzeźnica 3 3 2-2
  4. Orzeł 2010 Wałcz 3 0 0-9

 

Grupa B:

  1. KKPN Olimpia Malbork – CWKS Resovia Rzeszów 1:2
  2. MUKS Praga Warszawa – AZS PWSZ Wałbrzych 0:0, k: 4-3
  3. CWKS Resovia Rzeszów – AZS PWSZ Wałbrzych 0:0, k: 4-3
  4. KKPN Olimpico Malbork – MUKS Praga Warszawa 3:3, k: 4-3
  5. MUKS Praga Warszawa – CWKS Resovia Rzeszów 1:0
  6. AZS PWSZ Wałbrzych – KKPN Olimpia Malbork 1:0

Tabela:

  1. MUKS Praga Warszawa 3 5 4-3
  2. AZS PWSZ Wałbrzych 3 5 1-0
  3. CWKS Resovia Rzeszów 3 4 2-2
  4. KKPN Olimpico Malbork 3 1 4-6

 

MECZE – FAZA FINAŁOWA

O miejsca 1-4

  1. UKS Ząbkovia Ząbki – AZS PWSZ Wałbrzych 1:1, k: 3-0
  2. MUKS Praga Warszawa– UKS SMS Łódź 0:1

O miejsca 5-8

  1. Wisła Brzezinka – KKPN Olimpico Malbork 3:0
  2. CWKS Resovia Rzeszów – Orzeł Wałcz 1:0

MECZE O MIEJSCA

mecz o VII miejsce: KKPN Olimpico Malbork – Orzeł Wałcz 1:3

mecz o V miejsce: CWKS Resovia Rzeszów – Wisła Brzezinka 1:2

mecz o III miejsce: AZS PWSZ Wałbrzych – MUKS Praga Warszawa 3:1

mecz o I miejsce: UKS Ząbkovia Ząbki – UKS SMS Łódź 2:0

Nagrody indywidualne:

  • Natalię Szczęsną (UKS SMS Łódź) wybrano najlepszą zawodniczką turnieju,
  • Magdę Nizińska (UKS Ząbkovia Ząbki) wybrano najlepszą bramkarką,
  • Maja Grzybowska (UKS Ząbkovia Ząbki) zdobyła najwięcej bramek

Najlepsze zawodniczki w poszczególnych drużynach:

UKS Ząbkowia Ząbki – Milena Prochowska

UKS SMS Łódź – Milena Kowalska

AZS PWSZ Wałbrzych – Karolina Kusiak

MUKS Praga Warszawa – Marta Syta

AP Wisła Brzeźnica – Kinga Pawlica

CWKA Resovia Rzeszów – Oliwia Domin

UKS Orzeł 2010 Wałcz – Wiktoria Dudzińska

KKPN Olimpico Malbork – Julia Jędrzejewska



			
		

Published by Janusz Matusiak