Aktualności

W sobotę mecz o finał Juniorek Młodszych

Najbliższa sobota może okazać się dniem, który na długo zapamiętają nasze juniorki.  Piłkarska drużyna UKS SMS, która broni złotego medalu mistrzostw Polski zdobytego w sezonie 2015/2016, rozegra półfinałowy mecz krajowego championatu. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że łatwo nie będzie. Pragi Warszawa, z którą przyjdzie nam się zmierzyć, nie wolno lekceważyć. Rywalki mają w swoim składzie wiele utalentowanych zawodniczek, w tym reprezentantki Polski. Na pewno mecz, który rozegrany zostanie 10 czerwca o godz. 11  na neutralnym stadionie w Skierniewicach (ul. Nowobielańska 102), przyciągnie wielu kibiców stołecznej drużyny. Mamy nadzieję, że również nasi fani nie zawiodą i ich doping pomoże naszym wspaniałym dziewczynom osiągnąć sukces w postaci awansu do wielkiego finału!

Published by Janusz Matusiak