Aktualności

W UKS SMS stypendia sypią się jak z rękawa

Kolejny raz zawodniczki i zawodnicy UKS SMS odebrali od Prezesa klubu z ul. Milionowej znaczne kwoty pieniężne za doskonałe wyniki sportowe uzyskane w sezonie 2015/2016. Sukcesy, które osiągają nasi młodzi sportowcy, dostarczają im nie tylko satysfakcji, ale również pozwalają liczyć na finansowe nagrody. Całoroczna ciężka praca na treningach to podstawa w walce o kolejne sukcesy, lecz także prosta droga do uzyskania stypendiów. W poprzednim roku na finansowe gratyfikacje mogło liczyć 26  zawodniczek i zawodników. W tym, stypendia za wybitne osiągnięcia sportowe, otrzymało już siedemnaście dziewczynek i trzech chłopców.
Przed nami jeszcze kilka ważnych spotkań, turniejów i sportowych wydarzeń w kraju, które na pewno przyniosą medale, a co za tym idzie korzyści finansowe. Warto zatem walczyć!

Published by Janusz Matusiak