Aktualności

A jednak FINAŁ JUNIOREK MŁODSZYCH jest nasz!

Piłkarki prowadzone przez trenera Adriana Sokołowskiego, po bardzo zaciętym i wyrównanym półfinałowym spotkaniu mistrzostw Polski, pokonały 2:1 Pragę Warszawa. Gole zdobyły Natalia Marczak (z rzutu karnego) i Angelika Kołodziejek (w ostatniej akcji meczu).

Kto nie był na tym meczu niech żałuje. Było wszystko co znamionuje wielkie futbolowe pojedynki – karne dla obydwu zespołów oraz, co najpiękniejsze, bramka dla nas w doliczonym czasie, po którym sędzia zakończyła spotkanie. Nasi kibice i zawodniczki oszaleli  ze szczęścia. Doprawdy trudno było opanować emocje.
Dyrektor szkoły Roman Stępień wraz z trenerami Andrzejem Wojnowskim i Sebastianem Papisem nie kryli wzruszenia. Po meczu zawodniczki UKS SMS  podziękowały rywalkom za walkę i sportową postawę. Miło było patrzeć, jak młodzież okazuje sobie szacunek.  Przeciwniczki otrzymały brązowe medale i puchar za trzecie miejsce w Polsce. Praga Warszawa zasłużyła na wielkie uznanie za grę i postawę w tym meczu. Szkoda że to nie był finał, bo to co się działo na boisku, w pełni na to zasługiwało.

W zespole UKS SMS grały: Kinga Ptaszek, Alicja Sokołowska, Wiktoria Skrzypińska, Maja Prusińska, Zieniewicz Wiktoria, Marczak Natalia, Grzybowska Gabriela, Wiktoria Gil, Kałużna Kataryna, Kołodziejek Angelika, Filipczak Paulina, Glinka Agnieszka, Twardowska Agnieszka. Zawodniczki rezerwowe: Iwona Twardowska, Ewelina Piórkowska, Ewa Pielużek, Julia Dereń, Justyna Libera

[foogallery id=”6929″]

A tak dziewczyny cieszyły się z wygranej 🙂

Published by Janusz Matusiak