Aktualności

Nasza nowa strona zyskała uznanie

– Pewnie już o tym wiecie, ale muszę  się jeszcze tym raz pochwalić – mówi Janusz Matusiak, prezes UKS SMS.  – Nowa strona internetowa UKS SMS rozpoczęła swój żywot 1 czerwca. A  podkreślę, że nie był to prosty proces i łatwe do wykonania zadanie. Przez prawie sześć miesięcy trwały przymiarki,  opracowania, szukaliśmy optymalnego ustawienia graficznego i pracowaliśmy nad jej funkcjonalnością. Wiele osób włączyło się w opiniowanie projektów, które wielokrotnie były poprawiane i dopracowywane. Zależało nam na tym, aby osoba, która raz znalazła się na tej stronie, miała wszystkie niezbędne informacje i dzięki temu mogła zobaczyć wszystko to, co  sprawi, że będzie systematycznie na nią powracać . Kiedy zaczęły spływać pierwsze informacje o naszym elektronicznym projekcie, nie ukrywam, że zrobiło mi się miło. Ci, którzy już byli na niej i korzystają z możliwości nowej strony są zdania, iż informacje przez nią niesione są na wysokim poziomie. Teraz już wiem, że dobrze zrobiliśmy, że nie śpieszyliśmy się z uruchomieniem strony. Niezwykle istotne było też to, iż słuchaliśmy opinii osób, które sugerowały wprowadzenie zmian w naszych pierwotnych założeniach. Dziękuję wszystkim za pomoc i uczestnictwo w długich dyskusjach nad zmianami. Dzisiaj możemy wspólnie pochwalić się tym, że naszą stronę odwiedziło 3478 osób z Polski, 54 osoby z Niemiec, 32 osoby z Anglii, 6 osób z USA, 5 osób ze Szwecji, 3 osoby z Holandii, 1 z Francji, 1 z Ukrainy oraz 1 z dalekiego Meksyku. Wydaje się, że taki wynik w ciągu niespełna dwóch tygodni  jest niezły, biorąc pod uwagę to, że strona ukssmslodz.pl jest beniaminkiem w sieci  i pachnie jeszcze nowością.

Published by Marcinek