Aktualności

Brązowy medal naszych juniorek!

Piłkarki UKS SMS Łódź zdobyły brązowy medal mistrzostw Polski juniorek. W spotkaniu o trzecie miejsce nasze wspaniałe dziewczyny pokonały 2:1 piłkarki Unifreeze Górzno.
Gole w tym spotkaniu zdobyły Nikola Karczewska oraz Marika Cander.
W łódzkiej drużynie U-19 grały: Marta Ozimek – Gabriela Steczkowska, Martyna Dylewska, Marika Cander, Iwona Dannheisig – Maja Osińska, Julia Kobylińska, Nadja Stanović, Daria Kurzawa, Marta Kołacha, Natalia Jedlińska, Anita Marczak,Dominika Ścibiorek – Nikoła Karczewska, Klaudia Jedlińska, Anna Wesołowska, Natalia Zaniewska Trenerzy zespołu: Rafał Poznański i Marzena Salamon.

Wielkie gratulacje dla wszystkich! Kolejny medal dla naszej drużyny. I jak tu nie być szczęśliwym!

Piłkarki Medyka Konin zdobyły mistrzostwo Polski. W finałowym spotkaniu pokonały AZS PSW Biała Podlaska 1:0.

Published by Marcinek