Aktualności

Teraz przed naszymi piłkarkami niedzielny finał

W trzecim grupowym spotkaniu w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która jest jednocześnie mistrzostwami Polski kadr wojewódzkich U16,  piłkarki nożne reprezentacji Łódzkiego ZPN przegrały 2:3 (1:0) z Pomorskim ZPN. Bramki dla drużyny prowadzonej przez trenera Adriana Sokołowskiego zdobyły: Agnieszka Glinka i  Katarzyna Kałużna.

Glina jest liderką strzelczyń finałowego turnieju. Zawodniczka UKS SMS  Łódź ma na koncie sześć bramek.

Nasza drużyna miała  przed tym meczem  sześć punktów na koncie i pewny awans do finału, dlatego szkoleniowiec mógł sobie pozwolić na wystawienie do gry dublerek! W podstawowym składzie zagrało siedem zmienniczek.

W niedzielę wielki finał (godz. 12), a nasze dziewczyny będą broniły  mistrzostwa wywalczonego przed rokiem. Rywalem będzie Wielkopolski ZPN.

Do rywalizacji o trzecie miejsce przystąpi Małopolska i Dolny Śląsk.

Published by Marcinek