Aktualności

Pierwszy gol Darii

Piłkarki nożne UKS SMS dobrze rozpoczęły nowy sezon w ekstralidze. Łodzianki mają na koncie zwycięstwo i dwa remisy. W trzeciej kolejce rozgrywek podopieczne trenera Marka Chojnackiego wywalczyły cenny punkt (2:2) w wyjazdowej potyczce z faworyzowanym zespołem Czarnych Sosnowiec. Remis łódzkiej drużynie w 90 minucie spotkania zapewniła Daria Kurzawa. 18-latka zdobyła swojego pierwszego gola w ekstralidze.  – Bardzo cieszę się z tego trafienia. Cieszę się nawet podwójnie, bo raz że był to mój pierwszy gol w seniorskim zespole UKS SMS, a po drugie dzięki temu nie przegraliśmy ważnego meczu – powiedziała w jednym z wywiadów.
Warto jeszcze podkreślić, że zespół UKS SMS   ostatnie trzydzieści minut grał w osłabieniu po czerwonej kartce, którą ujrzała Katarzyna Konat.

Published by Marcinek