Aktualności

Karczewska i Parczewska w wyjściowym składzie kadry

Reprezentacja Polski piłkarek  nożnych U19 przegrała 3:4 w Mauer bei Amstetten ze swoimi rówieśniczkami z Austrii. Gole dla biało-czerwonych zdobyły: Roksana Ratajczyk, Klaudia Miłek i Weronika Zawistowska.
W wyjściowym składzie  naszej kadry pojawiły się dwie zawodniczki UKS SMS Łódź: Kasandra Parczewska i Nikola Karczewska.

Był to ostatni sprawdzian przed wrześniowym turniejem pierwszej rundy eliminacji mistrzostw Europy do lat 19, w którym biało-czerwone zmierzą się z Gruzją (gospodarz), Grecją i Rosją.

Polska:  Natalia Piątek (46, Jagoda Sapor) –  Aleksandra Stasiak, Oliwia Woś (46, Olga Sirant),  Joanna Olszewska, Nicole Eckerle (46, Anita Turkiewicz) –  Kasandra Parczewska (77, Wiktoria Kuciewicz),  Klaudia Miłek,  Weronika Zawistowska, Roksana Ratajczyk (62, Maria Zbyrad),  Katarzyna Włodarczyk (46, Dominika Gąsieniec) –  Nikola Karczewska (46, Anna Kowalczyk)

Published by Marcinek