Aktualności

Trudny mecz w Radomiu

Przed piłkarkami nożnymi piąta kolejka sezonu ekstraligi. Tym razem zespół UKS SMS Łódź czeka wyjazdowe spotkanie w Radomiu. W sobotę podopieczne trenera Marka Chojnackiego zmierzą się z zespołem Sportowa Czwórka. To beniaminek rozgrywek, który zajmuje obecnie siódme miejsce w tabeli.   W poprzedniej kolejce drużyna prowadzona przez trenera Wojciecha Pawłowskiego była bliska sprawienia sensacji, ale ostatecznie przegrała 3:4 na wyjeździe z faworyzowanym, zajmującym pierwsze miejsce w tabeli, AZS PWSZ Wałbrzych. Gole dla pokonanych zdobyły: Zielińska (65 z karnego), (Szydło 89 z karnego) i Stasikowska (90+ 2). Jak widać radomianki walczą do ostatniego gwizdka sędziego i szykuje się trudne spotkanie.
Skład Sportowej Czwórki: Snopczyńska (85, Wicik) – Rosińska,, Tracz, Stefańska, Mućka, Wąsik (46. Kołek), Zielińska, Chrzanowska (80, Golian), Wiaderna (46,Szydło), Sobczak (87, Gołębiowska), Stasikowska.

 

 

Published by Marcinek