Aktualności

Kolejne wysokie zwycięstwo piłkarek nożnych!

W piątej kolejce ekstraligi piłkarek nożnych Sportowa Czwórka Radom przegrała z UKS SMS Łódź 0:6.
0:1 – Wiankowska 16
0:2 – Wiankowska 17
0:3 – Karczewska 47
0:4 – Karczewska 67
0:5 – Wiankowska 90
0:6 – Osińska 90+3
Dzięki temu wyjazdowemu zwycięstwu podopieczne trenera Marka Chojnackiego awansowały na drugie miejsce w tabeli. Nasza drużyna już po raz trzeci w tym sezonie wygrała bardzo wysoko. Poprzednio łodzianki pokonały 6:0 Olimpię Szczecin i 7:0 Unifreeze Górzno. W tej chwili drużyna UKS SMS ma na koncie dwadzieścia dwie bramki, najwięcej ze wszystkich drużyn!

UKS SMS: Szulc –  Dragunowicz, Chmal, Kovtun, Zubchyk; Jedlińska (74,  Kurzawa), Walak (76, Zdunek), Salamon (68, Osińska), Wiankowska, Molenda – Karczewska (80, Wesołowska),

 

Published by Marcinek