Polska – Czechy 1:1, zagrała Justyna Libera

Piłkarska reprezentacja Polski kobiet do lat 15 zremisowała w pierwszym meczu towarzyskim z rówieśniczkami z Czech 1:1 (1:0). Bramkę dla biało-czerwonych w pierwszej połowie strzeliła debiutantka Wiktoria Kiszkis, reprezentująca na co dzień barwy Arsenalu Ladies. W kadrze są cztery zawodniczki UKS SMS Łódź, ale na boisku pojawiła się jedynie Justyna Libera. Pozostałe nasze reprezentantki:  Nadia Krezyman, Wiktoria Skrzypińska i Klaudia Wojtkowiak obejrzały mecz z ławki rezerwowych.

Polska: Labryszewska – Gec, Jankowska, Zimecka, Berestecka (60, Szydełko), Kaczor  (41, Ogierman), Miś (41, Libera), Wróbel, Dębińska (41, Fronc), (65, Sokołowska), Kiszkis (55, Malinowska), Walczak (18, Grochowska)