Aktualności

Dwie bramki Osińskiej w meczu z Gruzją!

Reprezentacja Polski piłkarek nożnych U19 w drugim spotkaniu  I rundy eliminacji mistrzostw Europy 2018 roku pokonała Gruzję 7:0 (6:0). Dwie bramki  dla naszej drużyny zdobyła Maja Osińska z UKS SMS Łódź. Pozostałe gole zdobyły: Maria Zbyrad, Anna Zając,  Roksana  Ratajczyk  i  Klaudia Miłek 2 (z rzutów karnych).
Te wynik sprawił, że Polki już awansowały do kolejnej rundy eliminacji mistrzostw kontynentu.

Polska: Piątek – Kuciewicz, Turkiewicz, Zbyrad, Miłek (45, Kowalczyk), Zawistowska (45, Jedlińska), Olszewska, Woś (64,  Sirant), Ratajczyk, Osińska, Zając

W pierwszym spotkaniu grupowym biało-czerwone pokonały   rywalki z Grecji 3:1. W kolejnym meczu  kadra selekcjonera Marcina Kasprowicza zmierzy w poniedziałek, na zakończenie zmagań, z Rosją.  Awans do elite round, czyli turnieju wiosennego turnieju II rundy eliminacji bezpośrednio poprzedzającego turniej finałowy, uzyskają dwa najlepsze zespoły z naszej grupy.

Published by Marcinek