Aktualności

AZS Wrocław na boisku przy ul. Milionowej

Przed piłkarkami nożnym ekstraligi dziesiąta kolejka sezonu. W sobotę drużyna UKS SMS Łódź zagra na własnym stadionie, a rywalem będzie AZS Wrocław. Spotkanie na obiekcie przy ul. Milionowej rozpocznie się o godz. 15, oczywiście wstęp wolny.
Podopieczne trenera Marka Chojnackiego, po dziesięciu kolejkach mistrzowskich, zajmują czwarte miejsce w tabeli. Łodzianki tracą tylko punkt do trzeciego AZS PWSZ Wałbrzych i dlatego muszą robić wszystko, by w sobotę zwyciężyć.
AZS nie jest już tak silny jak w poprzednim sezonie. Pokazuje to lokata w tabeli, bo drużyna zajmuje jedenaste, przedostatnie miejsce.
Podobnie, jak w meczu minionej kolejki, zabraknie w UKS SMS Katarzyny Konat i Kingi Molendy. Po meczu Martyna Wiankowska wyjedzie na zgrupowanie reprezentacji Polski, w trakcie którego będzie miał szansę zagrać dwa towarzyskie spotkania: 19 października z Estonią i 23 października z Grecją.

 

 

Published by Marcinek