Aktualności

Paulina Filipczak i Agnieszka Glinka zdobyły gole dla reprezentacji!

W drugim meczu turnieju eliminacyjnego mistrzostw Europy reprezentacja Polski kobiet do lat 17 rozgromiła w Szubinie 5:0 Wyspy Owcze. Zwycięstwo to pozwoliło awansować do elite round. W poniedziałek podopieczne trener Niny Patalon o pierwsze miejsce w grupie powalczą ze Szwajcarią.
Polska – Wyspy Owcze 5:0 (3:0).
Dwie bramki dla biało-czerwonych zdobyły zawodniczki UKS SMS: Paulina Filipczak 39, Agnieszka Glinka 69, a także Zofia Buszewska 9, Paulina Tomasiak 20, Adriana Achcińska 57.

W drużynie narodowej zagrały także inne zawodniczki łódzkiego klubu: Alicja Sokołowska,  Wiktoria Zieniewicz,  Gabriela Grzybowska.
Polska: Marta Kaźmierczak – Zofia Buszewska, Alicja Sokołowska, Wiktoria Zieniewicz, Laura Rekus, Oliwia Cichy (41, Alicja Piechocka) Adriana Achcińska, Paulina Filipczak (58, Gabriela Grzybowska), Alexis Legowski (64,  Wiktoria Nowak), Agnieszka Glinka, Paulina Tomasiak.

Published by Marcinek