Aktualności

Pucharowy mecz UKS SMS II

W środę odbędzie się sześć spotkań Pucharu Polski piłkarek nożnych na szczeblu międzywojewódzkim.  Bardzo trudna przeprawa czeka piłkarski UKS SMS II. Łodzianki, które zajmują piąte miejsce  w rozgrywkach pierwszej ligi  grupy  północnej, zmierzą się w Katowicach (godz. 18) z miejscowym GKS – liderem pierwszej ligi grupy południowej. Śląska drużyna w pięciu spotkaniach sezonu wygrała czterokrotnie i raz zremisowała. Imponuje bilansem strzeleckim –  20-5.  Na pewno nasze zespół czeka trudna przeprawa i trudno mówić, by UKS SMS II był faworytem tej konfrontacji.

Pozostałe mecze 1/16 Pucharu Polski

Victoria Sianów – AP LG Gdańsk
Hetmanki Włoszczowa – Tarnovia Tarnów
Sokół Kolbuszowa Dolna – AZS PSW Biała Podlaska
WAP Włocławek – KKP Stomil Olsztyn
Helios Białystok – MUKS Praga Warszawa

Akademia Orlik Jelenia Góra – Gwiazda Prószków 3:1 (rozegrany awansem, 11 października)
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski – Medyk II Konin 18 listopada

Published by Marcinek