Aktualności

45 minut Wiankowskiej

Reprezentacja Polski  piłkarek nożnych rozgromiła w towarzyskim spotkaniu rozgrywanym w Ostródzie Estonię 6:0 Polska – Estonia 6:0 (3:0). W drugiej połowie spotkania zagrała zawodniczka UKS SMS Łódź -Martyna Wiankowska.
Bramki: Roksana Ratajczyk 9, Klaudia Lefeld 28, Julia Matuschewski 45 karny, Patrycja Balcerzak 50, 78, Ewelina Kamczyk 85.

Polska: Anna Szymańska – Joanna Operskalska,  Oliwia Woś, Paulina Dudek (46, Agata Guściora) – Dagmara Grad (46, Ewelina Kamczyk), Patrycja Balcerzak, Klaudia Lefeld, Nikol Kaletka (46, Dominika Grabowska), Roksana Ratajczyk (60, Agnieszka Winczo), Natalia Chudzik (46, Martyna Wiankowska) –  Julia Matuschewski (71,  Ewa Pajor).

 

W kolejnym meczu towarzyskim zespół prowadzony przez trenera Miłosza Stępińskiego zmierzy się z Grecją. Spotkanie w Ostródzie zostanie rozegrane 23 października o godz. 17.

Published by Marcinek