Aktualności

Nadia Krezyma i Justyna Libera zagrały w reprezentacji

Piłkarska reprezentacja Polski dziewcząt do lat 15w towarzyskich spotkania pokonała rówieśniczki z Białorusi  8:0 (4:0) i 6:0 (0:0).

W pierwszym meczu jednego z goli dla biało-czerwonych zdobyła Nadia Krezyman, zawodniczka UKS SMS.W składzie była też inna łódzka zawodniczka, Justyna Libera. Pozostałe bramki  strzeliły: Weronika Kaczor,   Natalia Wróbel 3, Maja Szydełko, Aleksandra Dudziak 2,

Polska: Oliwia Macała – Wiktoria Berestecka, Gabriela Zimecka, Urszula Jankowska, Karolina Gec – Justyna Libera, Nadia Krezyman, Marta Miś – Wiktoria Malinowska, Natalia Wróbel, Marta Grochowska, w drugiej połowie grały: Paulina Pompa, Maja Szydełko, Oliwia Ogierman oraz Aleksandra Dudziak.

W drugim spotkaniu Polski wygrała 6:0 i także w tym meczu zagrały nasze zawodniczki – Nadia Krezyma i Justyna Libera.

Bramki: Natalia Wróbel 42, Marta Grochowska 46, 72, Urszula Jankowska 54, Urszula Onoszko 68, Maja Szydełko 76,

Polska: Natalia Labryszewska – Wiktoria Berestecka (41, Maja Szydełko), Gabriela Zimecka (60, Daria Sokołowska), Weronika Kaczor (52, Urszula Onoszko), Aleksandra Dudziak (41, Marta Grochowska), Natalia Wróbel (67, Zofia Porada), Justyna Libera (41, Nadia Krezyman), Wiktoria Malinowska (41, Urszula Jankowska), Paulina Pompa, Karolina Gec, Oliwia Ogierman.

 

 

Published by Marcinek