Aktualności

Młodziczki liderkami rundy jesiennej!

W minioną niedzielę (05.11.2017) zakończyła się runda jesienna łódzkiej ligi orlika E1 grupa I. W ostatnim meczu nasze młode futbolistki pokonały chłopców z Metalowca Łódź 3 – 1. Młodzi piłkarze z ul. Jachowicza postawili dziewczynom z Milionowej bardzo trudne warunki gdzie już od pierwszej minuty atakowali bramkę SMS-u. Mimo to pierwszego gola zdobyły dziewczyny a dokładnie Nikola Maślak po świetnym dośrodkowaniu Natalii Sikorskiej. Po tym zdarzeniu gra się wyrównała. W trzeciej kwarcie po sprytnym uderzeniu z rzutu wolnego wyrównuje Metalowiec. Już wydawałoby się, że kwarta się zakończy ale jeszcze rzut wolny mają młode piłkarki. Do piłki podchodzi Kalina Kaczorowska, świetnym uderzeniem dogrywa piłkę do Nikoli Maślak, która zdobywa swoją drugą bramkę. W ostatniej kwarcie atakuje to jedna to druga drużyna. Po jednym z błędów chłopców w okolicach pola karnego piłkę przechwytuje dopiero co pojawiająca się na boisku Florentyna Jerzyk sprytnym uderzeniem zdobywa trzeciego gola i pieczętuje tym zwycięstwo SMS-u.

Po dziewięciu kolejkach młodziczki z 24 punktami zasiadają na pozycji lidera. Na ciekawostkę zasługuje fakt, że młode piłkarki strzeliły najwięcej bo aż 77 bramek i straciły najmniej 27. Poniżej przedstawiamy wyniki wszystkich meczów dziewczyn. UKS SMS Łódź w rundzie jesiennej sezonu 2017/2018 grał następującymi zawodniczkami: Banach Patrycja, Kaczorowska Kalina, Malczewska Wiktoria, Maślak Nikola, Zarzycka Martyna, Zawadzka Zuzanna, Roźniatowska Weronika, Sikorska Natalia, Gawkowska Anna, Lewicka Martyna, Sikora Weronika, Jerzyk Florentyna, Głuszek Natalia, Kowalska Sandra, trener Papis Sebastian.

 

Wyniki wszystkich meczów młodziczek:

 

I kolejka: UKS SMS IV Łódź (DZ) 8 – 3 LKS Jutrzenka II Bychlew

II kolejka: Włókniarz Konstantynów 6 – 7 UKS SMS IV Łódź (DZ)

III kolejka: UKS SMS IV Łódź (DZ) 12 – 1 KAS II Konstantynów

IV kolejka: UKS SMS IV Łódź (DZ) 9 – 6 Sparta Łódź

V kolejka: UKS SMS IV Łódź (DZ) 12 – 0 Kolejarz Łódź

VI kolejka: UKS SMS IV Łódź (DZ) 16 – 4 SAP Andrespolia II

VII kolejka: PTC Pabianice 4 – 2 UKS SMS IV Łódź (DZ)

VIII kolejka: MKP Boruta II Zgierz 2 – 8 UKS SMS IV Łódź (DZ)

IX kolejka: Metalowiec Łódź 1 – 3 UKS SMS IV Łódź (DZ)

Published by Sizzzar