Aktualności

Derby SMS-u w C1 dla UKS SMS II

Liga okręgowa C 1 :
UKS SMS III ( dziewczęta) Łódź – UKS SMS II Łódź 2:6
Bramki :
2 min Lipka asysta Wienczek
11 min Zaród asysta Chomicz
49 min Osiński asysta Baranowski Jakub
50 min Kaźmierski asysta Osiński
63 min Wódz asysta Kaźmierski
68 min Kaźmierski asysta Rzepkowski
Borys – Moraczewski, Najderek , Szydlik , Drapiński, Wienczek, Łysiak, Chomicz, Lipka, Zaród, Wódz oraz Pawlak, Kozelan, Baranowski Jakub , Osiński, Rzepkowski, Kaźmierski, Łaski.
Na dwa kolejki przed końcem pierwszej części sezonu  zapewniliśmy sobie mistrzostwo jesieni w lidze okręgowej C 1 ( dla rocznika 2003) . Wielkie brawa dla dziewcząt UKS SMS Łódź ( mistrzyń Polski), które pokazały że ich poprzednie zwycięstwa nie były przypadkowe . Podopieczne Adriana Sokołowskiego postawiły dziś bardzo wysoko poprzeczkę. Nie licząc porażki z Borutą, był to dla nas najbardziej wymagający przeciwnik. Wielkie brawa!!!
[foogallery id=”10437″]
Maciek Mirowski

Published by Sizzzar