Aktualności

Zespół z aspiracjami rywalem UKS SMS

Przed piłkarkami ekstraligi czternasta kolejka mistrzowska. W sobotę na stadionie przy ul. Milionowej 12 UKS SMS  podejmować będzie drużynę Czarnych Sosnowiec. Spotkanie rozpocznie się o godz. 13, jak zwykle, wstęp wolny. Warto się wybrać na ten mecz, bowiem zapowiada się bardzo ciekawie. Rywalki naszej drużyny przed sezonem mierzyły wysoko. Trener Grzegorz Majewski deklarował przed startem rozgrywek: – W tym roku nie ma się co oszukiwać. Przy takich wzmocnieniach cel jest tylko jeden – walka o mistrzostwo Polski. Sezon przyniósł jednak weryfikację tych planów. Złota raczej nie będzie, ale nadal Czarni mają szansę na brązowy medal, zajmują obecnie czwarte miejsce w tabeli, tracąc do AZS PWSZ Wałbrzych tylko oczko.
Nasze zespół jest na piątym miejscu, ale ma sześć punktów mniej od najbliższych rywalek. Nadarza się zatem okazja, aby zmniejszyć ten dystans. Przy okazji UKS SMS musi robić wszystko, by przerwać serię ostatnich niepowodzeń.  Na pewno mecz na własnym boisku powinien temu sprzyjać. Wierni kibice czekają na zwycięstwo!

Published by Marcinek