Aktualności

Reprezentacyjne powołanie dla Wiktora Bieńka

Szkoleniowiec piłkarskiej reprezentacji Polski U-17 (rocznik 2001) Bartłomiej Zalewski powołał zawodników  na zgrupowanie selekcyjne, które odbędzie się w dniach 27 listopada – 1 grudnia w Szamotułach. W gronie wyróżnionych zawodników jest Wiktor Bieniek z UKS SMS Łódź. Gratulujemy!

Pozostałe powołania: Mateusz Młyński (Arka Gdynia), Javier Ajenjo Hyjek (Club Atletico de Madrid, Hiszpania), Rafał Urbański (Cagliari Calcio, Włochy), Jan Borek (Górnik Zabrze), Mateusz Gdowik (Jagiellonia Białystok), Bartosz Gawlik (Korona Kielce), Dawid Lisowski (Korona Kielce), Kacper Rogoziński (Korona Kielce), Łukasz Benedykciński (Lech Poznań), Bartłomiej Burman (Lech Poznań), Oskar Nowak (Lech Poznań), Piotr Gryszkiewicz (Lechia Gdańsk), Konrad Matuszewski (Legia Warszawa), Maciej Rosołek (Legia Warszawa), Sebastian Bryłka (Odra Opole), Daniel Kamiński (Rozwój Katowice), Alexander Krakowiak (Toronto FC, Kanada), Mateusz Bąkowicz (Warta Działoszyn), Wiktor Kurzawski (Warta Poznań), Maciej Śliwa (Wisła Kraków), Kamil Broda (Wisła Kraków), Szymon Czajor (Zagłębie Lubin), Julian Goyke (Zagłębie Lubin).

Published by Marcinek