Aktualności

Jutro mecz z Albanią

Od poniedziałku piłkarska reprezentacja Polski piłkarek nożnych trenuje na zgrupowaniu w podwarszawskiej miejscowości Zakręt, gdzie przygotowuje się do wyjazdowego meczem eliminacji mistrzostw świata z Albanią.  Spotkanie rozegrane zostanie w piątek  godz. 17 w Szkodrze. Wśród reprezentantek jest także Martyna Wiankowska z UKS SMS Łódź. Już pierwszego dnia selekcjoner Miłosz Stępiński musiał odesłać do domu Paulinę Dudek. Zawodniczka przeszła szczegółowe badania i okazało się, że ma złamaną kość strzałkową. Oprócz tego tydzień temu w meczu ligowym z AZS UJ Kraków złamała nos! Kontuzje wykluczy z gry w reprezentacji  m.in. Agatę Tarczyńską, Silvanę Chojnowską czy Natalię Pakulską.

W grupie 2 eliminacji do mistrzostw świata, które w 2019 roku odbędą się we Francji, nasza reprezentacja ma jeszcze Szwajcarię, Białoruś i Szkocję.

Published by Marcinek