Aktualności

UKS SMS 2004 – WKS WIELUŃ 1 baraż o II ligę wojewódzką C1

Demony baraży znów wiszą nad naszym zespołem. Drużyna WKS-u okazała się dziś bardzo trudnym przeciwnikiem. Goście dysponujący lepszymi od nas warunkami fizycznymi byli dobrze zorganizowanie w defensywie co sprawiło że mecz był bardzo wyrównany. Inna sprawa , że w wywalczeniu remisu drużynie gości pomogliśmy sami. Obie bramki dla WKS-u padły po ewidentnych błędach indywidualnych. Do tego trzeba dodać niestrzelony rzut karnych.  Wynik, co prawda mógł być lepszy, ale sędzia nie uznał gola naszej drużyny, mimo że piłka całym obwodem przekroczyła linię bramkową. Generalnie sędzia miał dziś wiele pracy, bo mecz obfitował w wiele ostrych  starć i obustronnych złośliwości. Niestety, wynik 2:2 nie stawia nas w roli faworyta w środowym meczu rewanżowym, który zostanie rozegrany na boisku w Wieluniu.
Ale dopóki piłka w grze….
UKS SMS 2004 – WKS WIELUŃ 2:2 (1:1) 1 baraż o II ligę wojewódzką C1
0:1
1:1 Wódz
2:1 Moraczewski (karny)
2:2

Published by Sizzzar