Aktualności

Wiosną trzeba walczyć

Piłkarki nożne UKS SMS Łódź zakończyły pierwszą część sezonu na piątym miejscu w tabeli. Znacznie odmłodzona drużyna zanotowała tej jesieni  pięć zwycięstw, trzy remisy i sześć porażek. Zapewne nie satysfakcjonuje to ani zawodniczek, ani też trenera Marka Chojnackiego. Warto podkreślić, że łodzianki nie wygrały żadnego meczu z zespołami znajdującymi się wyżej od nich w tabeli.  W tych  konfrontacjach zdobyły jedynie dwa punkty będące efektem remisów z Łęczną i Sosnowcem.  UKS  SMS do czwartego w tabeli AZS PWSZ Wałbrzych traci 6 punktów i ma punkt przewagi nad szóstym AZS UJ Kraków. Wiosna powinna być lepsza, choć prezes Janusz Matusiak dodaje, że bez większego finansowego wsparcia drużyna więcej nie wskóra, bo cztery czołowe kluby, które wyprzedzają UKS SMS, poczyniły latem ogromne wzmocnienia, co widać w ich postawie na boisku.

Published by Marcinek