Aktualności

Patryk Makuch najskuteczniejszy

Juniorzy UKS SMS Łódź pierwszą część sezonu w piłkarskiej Centralnej Lidze Juniorów zakończyli na siódmy miejscu w tabeli. Na koniec rozgrywek ta lokata nie gwarantuje utrzymania w zreformowanej lidze (zamiast dwóch będzie tylko jedna grupa  i zagra w niej po sześć najlepszych drużyn z tego sezonu). Na szczęście sytuacja nie jest krytyczna, bowiem podopieczni trenera Mirosław Dawidowskiego tracą do szóstej w tabeli Wisły Kraków, tylko punkty, a do piątej Cracovii cztery.
W siedemnastu spotkaniach sezonu UKS SMS zdobył trzydzieści trzy bramki, co jest szóstym osiągnięciem ligi.

Najwięcej goli dla naszej drużyny -jedenaście  – zdobył Patryk Makuch
6 – Kacper Dziuba
5 – Kamil Matofij
3 – Szymon Młynarczyk
2 – Krystian Adamiak, Kacper Figurski
1 – Aboubacar Conde, Michał Goliński, Beniamin Łuczak
oraz jedna samobójcza.

Published by Marcinek