Aktualności

… i samych sukcesów sportowych w 2018 roku

– Właśnie pożegnaliśmy stary i z nadziejami patrzymy w nowy rok – mówi Janusz Matusiak, prezes UKS SMS. – Ten co nadszedł, może okazać się w wielu dziedzinach lepszy od tego, który towarzyszył nam przez ostatnie dwanaście  miesięcy.
Tradycją już jest, że każdy nowy rok zaczynamy od życzeń kierowanych do naszych najbliższych. I zawsze są one  szczere i nasycone miłością, dlatego na pewno w wielu przypadkach się spełniają.
W naszym klubie  również życzeń było co  niemiara, a prawie wszystkie kończyły się sformułowaniem: „ i samych sukcesów sportowych w 2018 roku”. Bezgranicznie wierzę, że przy tej liczbie serdeczności płynących od serca, ten rok będzie wyjątkowy pod względem doskonałych wyników sportowych i to nie tylko dla UKS SMS, ale również dla dużej liczby klubów z Łodzi i  naszego województwa.
W wielu przypadkach sukcesy naszych zespołów są zasługą trenerów i działaczy z innych klubów, którzy kierując uzdolnioną młodzież do nas, wiedzą, że dzięki temu ich wychowankowie będą mieli wyśmienite warunki do ponoszenia sportowych kwalifikacji. Mają pewność, że to doskonała droga dla ich rozwoju. Ważne jest także to, że współpraca z tymi klubami daje wiele satysfakcji naszym szkoleniowcom, którzy po ojcowsku opiekują się uzdolnionymi zawodnikami wychowanymi przez trenerów z innych klubów i robią wszystko, aby ci osiągali jak najlepsze wyniki i by w konsekwencji wprowadzić ich na salony profesjonalnego sportu.

I niech taneczny, sportowy krok,
będzie z Wami cały rok,
niech prowadzi Was bez stresu,
od sukcesu do sukcesu!

Czego Wam wszystkim szczerze życzę
Janusz Matusiak

Published by Marcinek