Aktualności

Duże wyzwania przed reprezentacją U19

Wprawdzie mamy jeszcze kalendarzową zimę, ale warto napisać, jakie wyzwania stają w tym roku przed reprezentacją Polski U19 piłkarek nożnych. A wszystko wskazuje na to, że będą one znaczne.

Norwegia, Islandia i Grecja będą rywalami naszej dru0żyny narodowej  w turnieju Elite Round Mistrzostw Europy 2018. Turniej odbędzie się w dniach 5-11 czerwca w Polsce! Awans wywalczą zwycięzcy grup. Mistrzostwa Europy odbędą się w lipcu w Szwajcarii.

Reprezentacja Polski kobiet do lat 19 zna też rywali w eliminacjach do mistrzostw Europy 2018/2019. W turnieju kwalifikacyjnym Polki zmierzą się z Holandią, Białorusią i Albanią. Turniej odbędzie się we wrześniu w Holandii.

Warto przypomnieć, że jesienią do powołania polskiej drużyny narodowej otrzymywały piłkarki UKS SMS Łódź: Maja Osińska, Kasandra Parczewska, Klaudia Jedlińska czy Magdalena Dragunowicz.

Published by Marcinek