Aktualności

CLJ U19 przygotowania do drugiej rundy sezonu 2017/18

Zespół UKS SMS grający w Centralnej Lidze Juniorów U19 grupa wschodnia rozpoczął w dniu 3.01.18. testami przygotowania do do drugiej rundy sezonu 2017/18.Przed drużyną trudne zadanie utrzymania zespołu w lidze.Obecnie zespół zajmuje 7 miejsce i traci jeden punkt do strefy gwarantującej pozostanie w lidze.W zreformowanej lidze pozostanie 16 zespołów grających w jednej grupie o mistrzostwo Polski.Liga rusza 10 marca.Podobnie jak w ubiegłym roku rozpoczynamy meczem z Resovią Rzeszów.Oby był to dobry początek jak rok temu kiedy szliśmy po brązowy medal mistrzostw Polski juniorów.Do tego czasu UKS SMS rozegra dziewięć gier kontrolnych głównie z drużynami seniorów.Zespół 3 lutego wyjedzie na obóz do Jagniątkowa i w tym okresie rozegra gry kontrolne z Zagłębiem Lubin,Slovanem Liberec,FK Jablonec.

Published by Sizzzar