Aktualności

Barcelona przegrała derby

W pierwszym ćwierćfinałowym meczu Pucharu Króla piłkarze Espanyolu pokonali na własnym boisku lokalnego rywala – FC Barcelona. W 62 minucie rzutu karnego nie wykorzystał Lionel Messi, Diego Lopez obronił jego strzał.
Rewanż na Camp Nou odbędzie się w czwartek, 25 stycznia.

Pierwszy ćwierćfinałowy mecz Pucharu Króla:

Espanyol Barcelona – FC Barcelona 1:0 (0:0)
1:0 – Oscar Melendo 88

 

Espanyol Barcelona: Diego Lopez – Marc Navarro, Oscar Duarte, Naldo, Aaron Martin (58, Didac Vila) – Sergi Darder (46, Leo Baptistao), David Lopez, Javi Fuego (75, Oscar Melendo), Victor Sanchez, Esteban Granero – Gerard Moreno.

FC Barcelona: Jasper Cillessen – Sergi Roberto, Gerard Pique, Thomas Vermaelen, Lucas Digne – Aleix Vidal, Paulinho (54, Ivan Rakitić), Sergio Busquets, Carles Alena (59, Luis Suarez), Denis Suarez (78, Rafinha) – Lionel Messi.

Published by Marcinek