niedziela, 9 maja

Aktualności

Złote młodziczki!

Świetnie zaprezentowały się nasze młodziczki w I Międzynarodowym Turnieju Tęcza Bydgoszcz Cup 2018, które rywalizowały z innymi drużynami dziewczęcymi z roczników 2006-2007. Piłkarki z Łodzi wygrały wszystkie mecze, zdobywając złoty medal. Na dodatek Inez Sikora, z 8 bramkami na koncie, została królową strzelczyń całego turnieju.
UKS SMS Łódź zagrał w następującym składzie: Majtczak Amelia, Inez Sikora, Łuczak Julia, Sikorska Natalia, Malczewska Wiktoria, Kowalska Sandra, Kielczewska Klaudia, Maślak Nikola, Zawadzka Zuzanna, trener Papis Sebastian.

 

Wyniki wszystkich spotkań:

  1. Berolina Mitte I 0 – 1 Berolina Mitte II
  2. UKS Tęcza Bydgoszcz I 6 – 1 UKS Tęcza Bydgoszcz II
  3. Berolina Mitte I 1 – 1 Szóstka Inowrocław
  4. Berolina Mitte II 0 – 3 UKS Tęcza Bydgoszcz I
  5. Szóstka Inowrocław 1 – 1 UKS Tęcza Bydgoszcz II
  6. UKS Tęcza Bydgoszcz I 3 – 0 Berolina Mitte I
  7. UKS SMS Łódź 6 – 0 Berolina Mitte II (Bramki SMS: 2 Sikora Inez, 2 Sikorska Natalia, Malczewska Wiktoria i Kowalska Sandra)
  8. UKS Ząbkovia Ząbki 2 – 3 UKS Tęcza Bydgoszcz I
  9. UKS SMS Łódź 6 – 0 UKS Tęcza Bydgoszcz II (Bramki SMS: po 2 Łuczak Julia, Kielczewska Klaudia, Majtczak Amelia)
  10. UKS Ząbkovia Ząbki 3 – 0 Berolina Mitte II
  11. Berolina Mitte I 0 – 2 UKS SMS Łódź (Bramki SMS: 2 Malczewska Wiktoria)
  12. Olimpia Szczecin 0 – 3 UKS Tęcza Bydgoszcz I
  13. Szóstka Inowrocław 1 – 2 UKS Ząbkovia Ząbki
  14. Berolina Mitte II 0 – 4 Olimpia Szczecin
  15. UKS SMS Łódź 3 – 0 UKS Ząbkovia Ząbki (Bramki SMS: 2 Sikora Inez, Kowalska Sandra)
  16. UKS Tęcza Bydgoszcz II 0 – 3 Olimpia Szczecin
  17. UKS Tęcza Bydgoszcz I 1 – 1 Szóstka Inowrocław
  18. UKS Tęcza Bydgoszcz II 0 – 5 UKS Ząbkovia Ząbki
  19. Szóstka Inowrocław 0 – 0 Berolina Mitte II
  20. UKS Tęcza Bydgoszcz II 2 – 1 Berolina Mitte I
  21. Olimpia Szczecin 2 – 3 UKS SMS Łódź (Bramki SMS: 3 Sikora Inez)
  22. UKS Tęcza Bydgoszcz II 2 – 1 Berolina Mitte II
  23. Berolina Mitte II 0 – 2 Olimpia Szczecin
  24. UKS Tęcza Bydgoszcz I 1 – 2 UKS SMS Łódź (Bramki SMS: Sikora Inez i Julia Łuczak)
  25. Szóstka Inowrocław 1 – 2 Olimpia Szczecin
  26. Berolina Mitte I 0 – 2 UKS Ząbkovia Ząbki
  27. UKS SMS Łódź 5 – 1 Szóstka Inowrocław ( Bramki SMS: Sikorska Natalia, Kowalska Sandra, Malczewska Wiktoria, Kielczewska Klaudia, Łuczak Julia)
  28. Olimpia Szczecin 2 – 2 UKS Ząbkovia Ząbki

 

Klasyfikacja końcowa turnieju:

  1. UKS SMS Łódź 7 21 27:4 Tęcza Bydgoszcz I 7 16 20:6
  2. Ząbkovia Ząbki 7 13 16:9
  3. Olimpia Szczecin 7 13 15:9
  4. Tęcza Bydgoszcz II 7 7 6:23
  5. Szóstka Inowrocław 7 4 6:12
  6. Berolina Mitte II 7 4 2:18
  7. Berolina Mitte I 7 1 2:14

Wyróżnienia indywidualne:
MVP turnieju: Zofia Sobota (Ząbkovia Ząbki)
Królowa strzelców: Inez Sikora (UKS SMS Łódź)
Najlepsza bramkarka: Martyna Kubiak (Tęcza I Bydgoszcz)
Najmłodsza zawodniczka: Chelsy Kengne (Berolina Mitte II)

Na koniec chcieliśmy podziękować klubowi Tęcza Bydgoszcz za zaproszenie oraz wspaniałą organizację turnieju jak i rodzicom za wspaniały doping!

Published by Sizzzar