Aktualności

Gra kontrolna CLJ UKS SMS – Śląsk Wrocław

UKS SMS – Śląsk Wrocław 3-3(0-1)25′,84,90 Śląsk, Szymon Sołtysiński 57,Jakub Witasiak 58,59 UKS.

Mecz odbył się w Gutowie jak na okres zimowy w bardzo dobrych warunkach .Drużyna Śląska to lider zachodniej grupy CLJ który prowadzi z 7 punktową przewagą nad Pogonią Szczecin oraz 9 punktową nad Lechem Poznań.Mecz należał do meczów w którym to żadna z drużyn nie osiągnęła znaczącej przewagi.

SMS stracił pierwszą bramkę 25’po błędzie naszej obrony którą można określić jako „samobój”. Do 84′ SMS prowadził 3-1.W końcowym okresie gry nastąpiły zmiany w składzie które niestety doprowadziły trochę do chaosu w naszej grze i w konsekwencji do utraty dwóch bramek.

Podsumowując był to bardzo pożyteczny sparing z mocnym zespołem.

Teraz przed nami seria trzech meczów w okresie obozu sportowego 3.02 Zagłębie Lubin,6.02 Slovan Liberec,9.02 FK Jablonec.

Published by Sizzzar