Aktualności

Piłkarki zagrają w sobotę mecze sparingowe

Przed piłkarkami nożnymi UKS SMS pierwszy w tym roku mecz sparingowy. W sobotę drużyna ekstraligi na boisku przy ul. Milionowej (godz. 12) zmierzy się z innym przedstawicielem tej klasy rozgrywkowej – Czwórką Radom. W tym spotkaniu nie wystąpią, leczące urazy Magda Dragunowicz, reprezentantka U-19 i Olga Zubchyk. Z łódzkiego zespołu odeszła Alona Kovtun, która przeniosła się do pierwszoligowej Olimpii Szczecin.

O godz. 14 na tym samym boisku rozpocznie się spotkanie, występującego na co dzień w pierwszej lidze, zespół U-19 UKS SMS. Podopieczne trener Marzeny Salamon zmierzą się z rówieśniczkami z Czwórki Radom.  Juniorki przygotowują się do półfinałowego turnieju mistrzostw Polski, który 18 kwietnia odbędzie się na boiskach SMS.

Published by Marcinek