Pucharowy mecz UKS SMS z Olimpią

W sobotę piłkarki nożne UKS SMS Łódź rozpoczynają poważne wiosenne granie. Podopieczne trenera Marka Chojnackiego  w spotkaniu ćwierćfinałowym  Pucharu Polski  zmierzą się w Szczecinie z innym przedstawicielem ekstraligi – Olimpią. Pierwszy gwizdek sędziego o godz. 11. Zgodnie z regulaminem rozgrywany jest tylko jeden mecz. Gdy zakończy się remisem, arbiter od razu zarządza serię rzutów karny. W pierwszej części sezonu wygraliśmy u siebie z Olimpią 6:0, a rewanżu niespodziewanie przegraliśmy 1:2.

W sobotę nie zagrają chore Martyna Wiankowska i Olha Zubchyk. Z kolei kontuzję leczy Magdalena Dragunowicz, kadrowiczka U-19. Warto przypomnieć, że  z Łodzi do Szczecina przeniosła się ukraińska obrończyni Alona Kovtun.