Aktualności

Łodzianki nie zagrały przeciwko Ukrainie

Piłkarska reprezentacja Polski kobiet w ostatnim meczu Turkish Women’s Cup przegrała z Ukrainą po serii rzutów karnych 1:3, w w regulaminowym czasie był wynik 0:0. Polki zajęły w imprezie czwarte miejsce. Wcześniej pokonały Jordanię (2:0) i Łotwę (2:0), a także uległy Meksykowi 0:1. W dzisiejszym spotkaniu nie wystąpiły  zawodniczki UKS SMS Łódź Martyna Wiankowska i Nikola Karczewska.

Polska: Katarzyna Kiedrzynek (46, Anna Szymańska) – Symela Ciesielska (63, Aleksandra Sikora), Gabriela Grzywińska, Joanna Operskalska (46, Jolanta Siwińska), Ewelina Kamczyk – Dżesika Jaszek (46, Dominika Grabowska), Sandra Sałata (46, Agata Guściora), Emilia Zdunek, Agnieszka Jędrzejewicz – Julia Matuschewski (46, Nikol Kaletka) – Agnieszka Winczo

Published by Marcinek