Aktualności

Powołanie dla Martyny Wiankowskiej

Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski kobiet Miłosz Stępiński powołał kadrę na mecze eliminacji mistrzostw świata z Albanią i Szkocją. Spotkanie z Albanią zostanie rozegrane 6 kwietnia o godzinie 17.30 we Włocławku. Cztery dni później w Paisley Polki zmierzą się ze Szkocją.

Kolejny raz w drużynie narodowej znalazła się Martyna Wiankowska z UKS SMS Łódź. Selekcjoner znów widzą ją w roli obrończyni.

Pozostała kadra reprezentacji kobiet:

Bramkarki: Katarzyna Kiedrzynek (Paris Saint-Germain FC, Francja), Anna Szymańska (Czarni Sosnowiec).

Obrona: Aleksandra Sikora (ACF Brescia Femminile, Włochy), Agata Guściora (Górnik Łęczna), Jolanta Siwińska (AZS PWSZ Wałbrzych), Dagmara Grad (Czarni Sosnowiec), Paulina Dudek (Paris Saint-Germain FC, Francja), Martyna Wiankowska (UKS SMS Łódź).

Pomoc: Katarzyna Daleszczyk (ACF Brescia Femminile, Włochy), Madison Solow (ASD Fimauto Valpolicella, Włochy), Dominika Grabowska (Górnik Łęczna), Ewelina Kamczyk (Górnik Łęczna), Agnieszka Jędrzejewicz (Górnik Łęczna), Sylwia Matysik (Górnik Łęczna), Patrycja Balcerzak (Medyk Konin), Sandra Sałata (Medyk Konin).

Atak: Ewa Pajor (VfL Wolfsburg, Niemcy), Agata Tarczyńska (VfL Wolfsburg, Niemcy), Agnieszka Winczo (BV Cloppenburg 1919, Niemcy), Dżesika Jaszek (Górnik Łęczna).

Published by Marcinek