Aktualności

Filipczak i Glinka strzeliły gole Bośni i Hercegowinie

Reprezentacja Polski piłkarek nożnych do lat 17 udanie rozpoczęła turniej Elite Round eliminacji mistrzostw Europy w Bośni i Hercegowinie. Podopieczne trener Niny Patalon pewnie pokonały gospodynie 4:0. Gole dla Polski zdobyły zawodniczki UKS SMS Łódź Paulina Filipczak i Agnieszka Glinka oraz Paulina Tomasiak i Adriana Achcińska.

Polska: Sara Kierul – Zofia Buszewska, Oliwia Silny, Wiktoria Zieniewicz (UKS SMS Łódź), Zuzanna Radochońska – Klaudia Homa (64, Paulina Oleksiak- UKS SMS Łódź), Adriana Achcińska, Paulina Filipczak (UKS SMS Łódź) – Paulina Tomasiak, Kinga Kozak (76, Agnieszka Glinka UKS SMS Łódź), Alexis Legowski (70, Wiktoria Kiszkis)

W czwartek o godz. 15 biało-czerwone zmierzą się z Turcją.

 

 

 

Published by Marcinek