Aktualności

Trzy piłkarki UKS SMS pomogły pokonać Turcję

Reprezentacja Polski kobiet do lat 17 pokonała 2:0 Turcję w drugim meczu turnieju Elite Round eliminacji mistrzostw Europy, rozgrywanym w Bośni i Hercegowinie. W tym spotkaniu wystąpiły trzy zawodniczki UKS SMS Łódź. Od awansu na mistrzostwa Europy, które w maju odbędą się na Litwie, biało-czerwone dzieli punkt! W niedzielę mecz o awans z Austrią.

Polska – Turcja 2:0 (1:0)
Bramki dla Polski zdobyły: Paulina Tomasiak 29, karny, Alexis Legowski 69.

Polska: Sara Kierul – Zofia Buszewska, Oliwia Silny, Klaudia Homa, Zuzanna Radochońska – Paulina Oleksiak (UKS SMS Łódź), Adriana Achcińska, Paulina Filipczak (UKS SMS Łódź) – Alexis Legowski (73, Anna Konkol), Kinga Kozak (79, Agnieszka Glinka, UKS SMS Łódź), Paulina Tomasiak (41, Wiktoria Kiszkis)

 

 

Published by Marcinek